Kaffemesteren.no ønsker å gi deg en unik handle opplevelse, til dette bruker vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Noen av disse er nødvendige for en funksjonell nettbutikk samt å bidra til at du skal få en skreddersydd opplevelse samt vil bli brukt til markedsføring og for å gjøre nettsidene våre bedre å bruke. Ved videre navigering på nettsidene godkjenner du bruken av cookies og pixels. Fjerne teksten ved å trykke «Det er greit».
1883 de Philibert Routin kaffe sirup Caramel 250 ml
På lager
SKU
18832502
89,00 kr
98,00 kr
1883 de Philibert Routin kaffe sirup Caramel 250 ml
1883 de Philibert Routin kaffe sirup Caramel 250 ml
Til bruk i kaffe, te, varm sjokolade, mocca, sodavann, cocktails, aromatiseret øl,
matlaging, smoothies, milkshakes og frappe. Eller bare med vann!
1883 er uten kunstige konserveringsmidler, og inneholder en blanding af naturlige ingredienser, frukt sukker og rørsukker.
Både smak og aromaer er testet fullt ut for at sikre at den valgte sirup ikke blir overvældende søt eller for kraftig i sin smak.
1884 er meget konsentrert og bør doseres forsiktig.
Fordi 1884 ikke er tilsatt konserveringsmidler og laget av naturlige ingredienser, kan de utvikle en lys sediment (som kan fjernes ved å vende flasken et par ganger) de også bør ikke etterlates i varme omgivelser eller i direkte sollys.
Pris | 98,00 kr |
---|---|
Leiepris | Ta kontakt for pris |
Is Pakke i Postkassen Available | Ja |
Write Your Own Review