Kaffemesteren.no ønsker å gi deg en unik handle opplevelse, til dette bruker vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Noen av disse er nødvendige for en funksjonell nettbutikk samt å bidra til at du skal få en skreddersydd opplevelse samt vil bli brukt til markedsføring og for å gjøre nettsidene våre bedre å bruke. Ved videre navigering på nettsidene godkjenner du bruken av cookies og pixels. Fjerne teksten ved å trykke «Det er greit».
Kusmi Tea - Prince Vladimir 1kg Løsvekt
På lager
SKU
PRIN000R
1299,00 kr
Kusmi Tea - Prince Vladimir 1kg Løsvekt
Prince Vladimir er en av Kusmi Teas mest kjente teblandinger laget til ære for storfyrsten og eneherskeren av Kiev, Vladimir den Store.
Kusmi Tea - Prince Vladimir 1kg Løsvekt
Prince Vladimir er en av Kusmi Teas mest kjente teblandinger laget til ære for storfyrsten og eneherskeren av Kiev, Vladimir den Store. En eksklusiv teblanding bestående av Earl Grey, vanilje, sitrusfrukter og krydder.
Ingredienser: Sort te* (95%), Appelsinskall*, kanelekstrakt, naturlig vanilje smak, sitrus eteriske oljer.*Økologisk
Pris | 1299,00 kr |
---|---|
Is Pakke i Postkassen Available | Ja |
Økologisk | Ja |
Format | Løsvekt |
Tetype | Sort |
Smaksprofil | Søt, Krydret |
Write Your Own Review